Skibus
Skibus

Онлайн бронювання

Місто Дата та год. туди Дата та год. назад Ціна Місця Лижі

Трансфер у Буковель зі Львова

Доїзд Львів Буковель Львів трансфер комфортабельним автобусом Skibus. Доїхати без проблем і весело, якщо ти в компанії друзів. Це саме той курорт, де немає черг на підйомники, постійно покращується інфраструктура, з'являються нові витяги та розваги. Тривалість доїзду до Буковеля приблизно 5 годин, в залежності від дороги. На курорті працюють снігові генератори, забезпечуючи катання навіть у квітні. По дорозі передбачені санітарні зупинки. В автобусі Skibus є аудіо-відео система, індивідуальні ремені безпеки, обігрів. Нічний виїзд дозволяє прибути в Буковель вранці та отримати задоволення від катання проретраченими трасами. Канапками краще запастися заздалегідь, адже ціни на їжу в Буковелі високі. Якщо весна не за горами, рекомендуємо запастися кремом від засмагу, щоби не спекти шкіру обличчя. Маршрут доїзду Львів – Буковель – Львів складено так, щоби гірськолижники могли сісти в автобус на найближчий до житла проміжній зупинці у Львові.

Провести вихідні на лижах у Буковелі варто, адже в горах набираються здоров’я та позитивного настрою. Якщо ж у Вас з’явилося бажання навчитися возитися на лижах, то можете взяти собі індивідуального інструктора чи записатися в лижну школу. В такому разі у Вас з’явиться нове хобі і нові друзі.

SkiBus Буковель
SkiBus Буковель
SkiBus Буковель

Подумайте про проживання в ТК Буковель, На нині у вартість проживання входить сніданок, VIP-прохід та одна година SPA *4 Сезони* за умов попереднього бронювання. це дуже вигідна пропозиція, якщо брати до уваги вартість одноденного скі-паса.

Персонал офісу Ski Bus буде дуже вдячним, якщо після бронювання квитків Ви зателефонуєте за номерами телефонів: 0973440103 або 098 1313444, щоб отримати підтвердження Вашого замовлення. Ми постійно вдосконалюємо умови перевезення, тому будемо вдячні за всі побажання та зауваження. Підписуйтеся на наш акаунт skibus.com.ua в Інстаграм та на наші сторінки у Фейсбук (pereviznyk.com.ua, skibus.com.ua), щоб бути в курсі всіх останніх новин.

Деталі трансферу Львів Буковель автобусом

  • Коли: щосуботи, щонеділі;
  • Виїзд: о 04:00 виїзд зі Львова, о 18:00 виїзд з Буковеля;
  • Звідки: Порохова Вежа, вул. Винниченка 30;
  • Маршрут: Приміський Вокзал, Кульпарківська ( перед кільцем Кульпарківська-Володимира Великого), Перехрестя Стрийська-Наукова (зупинка на Стрийській в напрямку Ашан-Солонка);
  • Транспорт: від 20 до 55 місць;
  • Вартість: 400 грн з особи туди та назад в один день;

Наші контакти : 097 344 01 03, 098 131 34 44