Питання по трансферу Skibus

shape
Отримайте свої відповіді

Давайте обговоримо всі запитання

Skibus здійснює регулярні трансфери комфортабельним автобусом за маршрутами Львів-Плай Львів-Буковель, Львів-Пилипець Львів-Драгобрат.(Ясиня). На замовлення трансферу від організованих груп та туроператорів може бути виконане за маршрутом Львів-Красія, Львів-Славське, Львів-Волосянка або в любому іншому напрямку.

Стосовно квитків та виїздів Львів-Плай, Львів-Буковель, Львів – Драгобрат, Львів-Пилипець дзвоніть за номерами телефонів: +38 (063) 521-06-76 або +38 (050) 432-22-90
Для замовлення автобусних чартерів Львів – Славське, Львів -Волосянка, Львів-Красія або перевезення в іншому напрямку звертайтеся за номером телефону: +38 (098) 13-13-444

Забронювати місця можна, заповнивши форму через кнопку “Бронювати квиток”. Підтвердженням реєстрації є ваша оплата за квиток через liqpay або готівкою в офісі Pereviznyk.com.ua за адресою: Винниченка 26/1а, що біля Порохової вежі.

У Львові автобус відправляється від Порохової вежі, вул. Винниченка 24, згідно розкладу та відповідно до нарпямку перевезення.

Посадка в автобус Skibus здійснюється за номером Вашого бронювання або по прізвищу. Квиток може бути роздрукованим або представлений в електронному вигляді на смартфоні.

Звісно можна. Автобус цілий день перебуває на курорті, тому Ви можете переодягтися в автобусі та залишити їжу, наплічник, інші особисті речі в автобусі. Водій може не перебувати в автобусі, тому варто з ним домовитися, якщо у Вас буде потреба зайти в автобус у певну годину. Водій не несе за відповідальності за збереження речей. Тобто всі документи, гроші, мобільні телефони рекомендуємо забрати з собою.

  • Заради Вашої безпеки організатори трансферу Skibus рекомендують не ходити по салону під час руху автобусу. Річ у тім, що їзда вузькими гірськими дорогами а також специфіка культури водіння авто в Україні містить елементи непередбачуваних ситуацій, коли водій автобусу буде змушений різко гальмувати, що може виклати падіння пасажира, який стоїть у проході під час руху. Радимо користатися індивідуальними пасками безпеки, що є обовязковим згідно правил дорожнього руху.
  • Дорога є дорога, тому в разі різкого погіршення стану здоров'я чи само самопочуття, в разі термінової потреби, звертайтеся до водія, у якого є аптечка.
  • Нагадуємо, що понадмірне вживання алкоголю може негативно вплинути на Ваш стан і зіпсувати відпочинок. Отже, не зловживайте алкоголем і отримаєте від поїздки лишень задоволення.