Львів Пилипець трансфер
Пилипець

Львів Пилипець трансфер автобусом Skibus

Доїхати до Пилипця і провести цілий день на лижах тепер легко завдяки проекту Львів Пилипець трансфер автобусом Skibus. Пилипець добре відомий любителям гірськолижного спорту, які з задоволенням проводять там час, насолоджуючись катанням а також краєвидами полонини Боржава. До послуг туристів крісельний та бугельні витяги, цікаві траси середньої складності а також траси для новачків. Для тих, хто бажає просто провести день в горах є можливість перейтися до водоспаду Шипіт, проїхатися на снігокаті або політати на параглайді. Адже Пилипець – це відомий на цілу Європу центр параглайдингу. Можна також скуштувати вина з чорниць, що виготовляють мешканці села або поласувати сиром з овечого молока. Збирання чорниць – це традиційний промисел в регіоні, в Пилипці навіть проводять фестивалі «яфинів» або «афипів» – саме так на Закарпатті називають чорницю.

Доїзд Львів Пилипець трансфер здійснюється комфортабельним автобусом, що виїжджає зі Львова рано вранці. По дорозі автобус Skibus, робить у Львові декілька зупинок, щоби підібрати тих, хто проживає неподалік від зупинки. Це робиться для того, щоби зробити поїздку максимально комфортною. Санітарні зупинки також передбачені по дорозі. А протягом трансферу Львів Пилипець буде можливість послухати музику, подивитися фільм або просто поспілкуватися з друзями чи познайомитися з тим, хто також обожнює Карпати. Якщо у Львові все вже тане, то в горах ще лежить сніг, тому для катання ще є час.

Автобус Skibus обладнано індивідуальними пасками безпеки, а керують ним досвідчені водії з великим досвідом перевезень. Автобус залишатиметься на курорті Пилипець до вечора і вчасно доставить Вас назад до Львова.

Деталі трансферу Львів Пилипець Львів

Щосуботи, щонеділі

Трансфер Львів-Пилипець-Львів

Комфортабельним автобусом з великим багажником.

Вартість туди й назад в один день 350 грн

Вартість виїзд у суботу, повернення в неділю – 400 грн

Виїзд від Порохової вежі вул, Винниченка о 05:00 з наступними зупинками:

Приміський вокзал,

Кульпарківська (перед кільцем на Володимира Великого),

Перехрестя Стрийська-Наукова (зупинка на Стрийській в напрямку Ашан-Солонка).

Виїзд із Пилипця о 17:00.