вечірнє катання Буковель доїзд Львів трансфер
вечірнє катання Буковель доїзд

 

Трансфер вечірнє катання Буковель доїзд.

Шукаєте вечірнє катання Буковель доїзд? Цей трансфер ми розробили спеціально для Вас з виїздом для тих, хто обожнює поспати. До Буковелі цілком реально доїхати щосуботи, виїхавши зі Львова о дев’ятій годині ранку. Ціни на скіпас на вечірнє катання доступні, тому роблять його привабливим для тих, кому достатньо навозитися на лижах з 15:00 до 19:30. Після такого інтенсивного катання на лижах чи снуоборді в автобусі Skibus можна буде виспатися чи поділитися враженнями від проведеного часу з друзями.

Буковель має найбільшу протяжність трас  та добре розвинену інфраструктуру, тому приваблює гірськолижників звідусюди. Особливо привабливим є вечірнє катання Бковель доїзд на яке львів’янам організовує Skibus. На курорті постійно з’являються нові траси, хітом сезону став крісельний витяг з шістьма кріслами, що ще більше зменшило проблему стояння в чергах на витяги. Для Буковеля це не актуально. Траси на Буковелі є на любий смак: від чорних для підготовлених лижників до трас для новачків, де можна опанувати мистецтво катання і вдосконалити техніку під наглядом досвідчених інструкторів. На Буковелі можна не лишень кататися, там є всі умови для відпочинку: джиппінг, байкінг, СПА та інші атракції.

Автобус Skibus від Pereviznyk™ робить декілька зупинок у Львові для зручності клієнтів. Забронювати квитки можна на сайті або подзвонивши на номери телефонів,що подаються нижче. Автобуси Skibus нові, обладнані всім необхідним, що забезпечує комфортну та безпечну подорож. Отже пасажири отримують лишень комфорт і задоволення від поїздки.  Автобус перебуває весь час на курорті, тому непотрібні речі доречно залишити в автобусі.

 

Деталі трансферу вечірнє катання Буковель :

Коли: щосуботи
ВИЇЗД: о 09:00 виїзд зі Львова, о 20:00 виїзд з Буковелю
Звідки: Порохова Вежа
Маршрут: Приміський Вокзал, Кульпарківська ( перед кільцем
Кульпарківська-Володимира Великого), Наукова ( за перехрестям Наукова-
Хуторівка), Верхній Шувар, ТЦ Сихів
Транспорт: від 20 до 55 місць;
Катання: з 15:00 до 19:30
Вартість: 400 грн з особи туди та назад в один день;

Наші контакти : 098 13 13 444, 063 521 06 76