доїхати Львів-Плай трансфер автобусом Skibus
Плай

Доїхати Львів-Плай : трансфер автобусом Skibus

Якщо Вам треба доїхати Львів-Плай, тобто потрібен трансфер на гірськолижний курорт Плай, то Ви саме тут. Автобус Skibus запущено для того, щоби надати можливість львів’янам здійснити одноденний відпочинок на лижах саме на цьому курорті, що є не так далеко від Львова в порівнянні з  Буковелем, Драгобратом, Пилипцем.  Плай, можливо і не дивує кількістю трас, але дає можливість навозитися донесхочу, якщо кататися інтенсивно.

Трансфер Львів-Плай забезпечує доїзд гірськолижникам до курорту, до якого не так довго їхати, тому цілком реально повернутися до Львова не вночі, а ввечері, практично не втомившись від тривалої їзди. Ці виїзди здійснюються у вихідні дні, коли бажання відпочити в горах на лижах переважує лінощі й тягне вас у гори.

На курорті Плай можна відпочивати по-різному – навіть не возитися на лижах, а відвідати СПА, чи просто підійнятися на гору й помилуватися чудовим краєвидом, що відкривається з гори. Черга на підйомник рухається швидко, тому є всі шанси з’їхати з гори багато разів.

На Плаю діє прокатний пункт спорядження є гірськолижна школа, де працюють досвідчені інструктори. Власне, тут встало на лижі багато початківців для яких катання на лижах тепер є приємною процедурою.

Доїзд Львів-Плай-Львів дає можливість помилуватися карпатськими краєвидами, засніженими горами, провести фотосесію й отримати задоволення від відпочинку.  Автобусом Skibus керує досвідчений водій із багаторічним стажем роботи за кермом. По дорозі можна переглянути відеофільм або послухати музику, для цього автобус обладнаний усім необхідним. Цей напрямок створено для тих, хто бажає менше їхати й більше кататися на лижах, отримуючи задоволення саме від катання.

Деталі трансферу Львів-Плай-Львів.

Виїзд: щосуботи, щонеділі

Транспорт: комфортабельний автобус на 22-50 місць з великим багажником.

Вартість туди й назад в один день 300 грн

Вартість проїзду в один бік  – 200 грн

Виїзд від Порохової вежі вул, Винниченка о 06:00 з наступними зупинками:

Приміський вокзал,

Кульпарківська (перед кільцем на Володимира Великого),

Перехрестя Стрийська-Наукова (зупинка на Стрийській в напрямку Ашан-Солонка).

Виїзд із Плаю о 18:00.